Úvod » Vysokotlaké čističe » Horkovodní - parní 400V » Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 875-1+


        

Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 875-1+

 

Číslo produktu: 875-1+
Výrobce: Kränzle
Napájení (V): 400
Pracovní tlak (bar): 30-175
Množství vody (l/min): 14,6
Příkon (kW): 4,8
Výkon (W): 4
Přisávání čistícího prostředku: ANO
Total-Stop: ANO
Výkon topného kotle (kW): 60
Ohřev vysokotlaké vody (°C): 30-80
Spotřeba topného oleje (kg/hod): 5,8
Velikost trysky: 25045
Hmotnost (kg): 218
Rozměry (v x š x h): 1000x800x1050

Kompletní specifikace

Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 875-1+

Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní stroj s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (20 m vysokotlaké hadice) v základní výbavě. S pracovním tlakem 175 Barů a průtokem 875 l/hod je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití.

Přístroje 875, 895 a 1165 stejně jako nové přístroje therm C jsou vybaveny optickou kontrolou plamene. Nad spalovací komorou se nachází fotobuňka, která je spojena s centrální řídící elektronikou. Jakmile fotobuňka zaregistruje, že plamen spalovací komory zhasl, ačkoliv je přívod paliva v pořádku, uzavře se během krátké doby přívod paliva a na displeji termostatu se objeví chybové hlášení.
Vysokotlaké horkovodní čistící přístroje Kränzle-therm v sobě spojují velké množství technických inovací vyvinutých firmou Kränzle, které přispívají ke spolehlivému provozu, k bezpečnosti přístroje a v neposlední řadě zjednodušují i obsluhu a servis. Přístroje Kränzle - therm pracují s mimořádnou provozní bezpečností, s ohledem na životní prostředí, čistě a tiše.

Přístroje Kränzle - therm jsou koncipovány pro profesionální tvrdé nasazení a jsou vhodné především pro těžké čistící práce za všech podmínek. Tlak, spotřebu vody a teplotu vysokotlakého tryskajícího paprsku je možné plynule nastavit a zajistit tak optimální nastavení na příslušnou oblast použití.

Příslušenství: tlaková pistole, základní tryska, tlaková hadice 20m

 

TENTO TLAKOVÝ ČISTIČ ZAKOUPÍTE NA NAŠEM SHOPU