Úvod » Vysokotlaké čističe » Studenovodní 400V » Vysokotlaký čistič Kränzle Quadro 800TST


        

Vysokotlaký čistič Kränzle Quadro 800TST

 

Číslo produktu: KR80TST
Výrobce: Kränzle
Napájení (V): 400
Pracovní tlak (bar): 10-250
Množství vody (l/min): 13,3
Příkon (kW): 7,5
Výkon (W): 5,5
Otáčky motoru (ot/min): 1400
Sací výška (m): 2,5
Přisávání čistícího prostředku: ANO
Total-Stop: ANO
Velikost trysky: 25045
Hmotnost (kg): 89
Rozměry (v x š x h): 990x570x770

Kompletní specifikace

Vysokotlaký čistič Kränzle 800TST

Profesionální vysokotlaký studenovodní čistič na čtyřkolém podvozku s navíjecím bubnem (20m vysokotlaké hadice), rotační tryskou a funkční Total-Stop v základní výbavě. S pracovním tlakem 250 Barů a průtokem 13,3 l/min je tento stroj vhodný pro průmyslové použití, jako např. mytí nákladních vozů, lodí, odstraňování starých nátěrů (ve spojení s pískovací sadou) apod.
S prodlouženým doběhem motoru: časté zapínání a vypínání motoru u středních a velkých přístrojů quadro vede k silnému zatěžování elektrické sítě a ke zvýšenému opotřebení spínacích prvků přístroje. Proto čerpadlo nového zařízení Kränzle pracuje ještě 30 sek. po uzavření pistole v beztlakovém modu a teprve potom se motor nového přístroje Kränzle vypne. Při opětovném otevření pistole se přístroj sám opět aktivuje.
S bezpečnostním vypínáním: Pokud nejsou střední a velké přístroje quadro po použití vypnuty nebo pokud zůstala stříkací pistole 20 min. zavřená, zařízení se automaticky vypne a odpojí od zdroje proudu. Opětovným zapnutím hlavního spínače je přístroj opět připraven k použití.

Příslušenství: tlaková hadice 20m, tlaková pistole, základní tryska, rotační tryska

 

TENTO TLAKOVÝ ČISTIČ ZAKOUPÍTE NA NAŠEM SHOPU