Úvod » Mycí stroje » Podlahové automaty bateriové » Podlahový mycí stroj Taski Swingo 755 B Economy


        

Podlahový mycí stroj Taski Swingo 755 B Economy

Mycí stroj bez příslušenství, baterie a nabíječe!!

 

Číslo produktu: 7516823
Výrobce: Taski
Napájení (V): 24
Baterie (Počet/Ah): 2/50-70
Pojezd: NE
Max.pracovní výkon (m2/h): 1935
Max. rychlost (km): 4,5
Pracovní záběr (mm): 430
Kartáče (počet/mm): 1/430
Šíře stírací lišty (mm): 690
Nádrž na vodu čistá/špinavá (lit): 40/40
Max. výdrž na jedno nabití (hod): 2
Hmotnost (kg): 160
Rozměry (v x š x h): 1195x475x1160

Kompletní specifikace

Podlahový mycí stroj Taski Swingo 755 B Economy

Dokonalá kombinace rychlosti a vysokého výkonu Swingo 755 B je velice snadný na ovládání a poskytuje maximální rychlost při čištění stísněných prostor. Systém dvou os umožňuje otáčení stroje takřka na místě, což je velkou výhodou zejména v přeplněných prostorech. Objemná 40 l nádrž a patentovaný CSD systém výrazně zvyšují produktivitu a omezují přestávky nutné na další plnění stroje na minimum.

Patentovaný kartáč kopíruje povrch podlahy a vytváří stejnoměrný tlak po celé své šíří. Tím je dosaženo vynikajícího odstranění nečistot. Dokonalé odstranění vody z podlahy pak zajišťuje inovovaná stěrka ve tvaru V, kterou není třeba, díky osvědčenému konceptu 3 koleček, dále nastavovat. Použitím hi-tech materiálů se výrazně prodlužuje životnost jednotlivých komponentů a samotného stroje. Naopak se omezuje potřeba oprav a dochází ke snížení nákladů na servis na minimum.

Všechny části, které potřebují údržbu jsou žlutě označeny a jejich demontáž je velice snadná, bez potřeby jakéhokoli nářadí. Přístrojová deska je názorná a indikuje všechny potřebné informace. Díky těmto parametrům je práce s tímto strojem bez obtíží. Čas nutný na zaškolení je tak minimální.

 

 Mycí stroj bez příslušenství, baterie a nabíječe!!

 

TENTO MYCÍ STROJ ZAKOUPÍTE NA NAŠEM SHOPU