KONTAKTY

SUNEXCLEAN s.r.o.
Pod Všemi svatými 1544/1a
301 00 Plzeň
tel: +420 377 322 626
fax: +420 377 322 626
info@sunexclean.cz
Prodej strojů:+420 736760154

nanotechnologie cistici

PARTNEŘI

Kompletní úklidový servis

saj kompletní úklidový servis

 

 

úklidová firma Plzeň


Úvod » Kotoučové mycí stroje » Diamantové pady HTC Twister

Diamantové pady HTC Twister

Diamantové pady HTC Twister
jedná se o novou technologii mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček
diamantu. Tento systém představuje ekologickou revoluci v čištění.
Twister™ - pro zářivý lesk a každodenní čištění
Twister™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister™ lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například terazzo, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

DCS Twister™ pady s diamantem

Twister™ Black
Pro náročné čištění skvrn a znečištěných průmyslových nátěrů a surového betonu.
Odstraňuje olej, mastnoty, saze a znečištění od nákladních vozů. Twister™ Black řeší problémy v
průmyslovém prostředí.

Twister™ Red - červený diamantový pad
Pro náročné čištění opotřebených kamenných podlah. Kotouče Twister™ Red účinně odstraní škrábance a skvrny a zanechají čistý matný povrch, připravený pro další kroky Twister™.

Twister™ White - bílý diamantový pad
První krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Kotouče Twister™ White odstraní drobné škrábance a zanechají sametově matný a čistý povrch, dobře připravený pro další kroky Twister™.

Twister™ Yellow - žlutý diamantový pad
Druhý krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Tato fáze zanechává dobře připravený povrch pro poslední krok metody Twister™.

Twister™ Green - zelený diamantový pad
Poslední krok metody Standard nebo Intensive a také každodenní údržby podlahy. Při pravidelné aplikaci tento krok zaručí účinnou údržbu a vysoký lesk. Kotouče Twister™ Green jsou ideální pro všechny typy podlahových materiálů, jako například kámen, vinyl či linoleum. Jsou vhodné pro vysokootáčkové leštění materiálů HTC Superfloor™, terrazzo a přírodního kamene. Kotouče Twister™ Green jsou také velmi účinné pro leštění vinylových a linoleových podlah ošetřených leštěnkou.

Systém padů s diamantem je revoluční ekologický způsob čištění v průmyslových objektech, institucích, nemocnicích atd. Diamantové pady nahradí běžné čistící přípravky určené pro strojní i ruční mytí podlah a zaručí tak 100% ekologické mytí.

Nákup on-line v e-shopu.